Jdi na obsah Jdi na menu
 


mediace

Máte za sebou základní mediační kurz? Chystáte na zkoušku zapsaného mediátora? Začínáte a chcete si „osvěžit“ své znalosti a zkušenosti před vlastním mediačním jednáním? Ráda Vám v takové situaci pomohu. Jak?

Připravím pro Vás na "klíč" individuální trénink nebo workshop, kde se dozvíte potřebné k zopakování principů, pravidel, technik mediace, práce s flipchartem a dalšími pomůckami. Budeme společně pracovat na připraveném modelovém případu, popř. na případu z Vaší praxe, který si přejete řešit. 

Za jakých podmínek?

Individuální procvičování a workshopy probíhají v mé kanceláři. Veškeré pomůcky  jsou zajištěny. Samozřejmostí je občerstvení. Cena?

Procvičování pro jednu osobu podle jejích výlučných  potřeb - 3 hodiny 

cena  2.600 Kč + DPH za celé sezení

Přijdete-li s Vámi vybraným mediačním partnerem, zaplatíte za 3 hodiny každý 1.900 Kč + DPH za celé sezení

Workshop na klíč  - čas i cenu sdělím podle počtu účastníků tak, aby mohl každý z účastníků v průběhu procvičování vyzkoušet každou z rolí v procesu

Workshop plánovaný  - pro maximálně 6 účastníků, koná se při minimálním počtu 2 účastníků - cena pro osobu za 3 hodiny 1.200 Kč + DPH​ - nyní není vypsán

Jak se přihlásit? Zašlete mi prosím e-mail se svým kontaktem na adresu amara@attorney.cz. Napíšu nebo zavolám Vám obratem.

Těším se na Vás a společnou práci Anna